Murat Bayraktar

MURAT BAYRAKTAR hakkında

Beyaz Rusya ile Türkiye arasında suçluları ve arananları geri iade verme anlaşması olmadığı için kendisi bu ülkede yaşamaktadır.

Murat Bayraktar Beyaz Rusyada WORD PLATİNUM adın da firma açmıştır. Murat bayraktar formalite olarak evlilik yapmış; belarus pasaportuna sahip olmuştur. Murat Bayraktar Türkiye de de daha önceden işlediği suçlar yaptigi hatalardan nedeni ile hakkında aranma yakalama kararı bulunduğu için istese bile Türkiye’ye yıllardır gelemiyor. AYRICA MURAT BAYRAKTAR T.C de 5 farklı bankadan kredi çekip; ortadan kaybolduğu gerekçesi ile; bankaların avukatları dosyalarını hukuk bürolarına sattı. daha sonra Fiba holding bünyesinde olan İstanbul Kağıthane semtinde hizmet veren güven varlık şirketi dosyayı satın almıştır. tarafıma ulaşmıştır. MURAT BAYRAKTAR ın T.C KİMLİK NUMARASI 28090087824  . ana adı HURİYE baba adı ise NASUH. ANNESİ VE BABASI AYRIDIR. isteyen herkes güven varlık şirketini arayarak numarayı iletip ne kadar borcu olduğunu öğrenebilir. minsk eğitim com tr sitesi Company SEVİNDİK şirketine aittir. kendisinin site adı aynı olması sadece uzantının farklı olduğunu bilgilerinize sunarız. Öğrenci ve Veliler 90 534 728 99 99 numaradan bizleri de arayabilir. tarafımızca ispatlanır. avukatlar ve bankalar benim tarafımca her konuda bilgilendirilmiştir; kendisinin Beyaz Rusya da yaşadığını da öğrenmişlerdir.

kendi sitesinde fotoğrafını paylaşamaması da bu yüzden. neden diye soranlara fotoğraf çektirmeyi sevmiyorum demektedir.

Belarus Cumhuriyetinde sözlü ve yazılı olarak küfür etmek ve tehdit etmek serbest. hükümet ceza vermiyor. küfür edilen kişi kendini tutamayıp; vurduğu takdirde ülke kuralları gereği vuran kişi suçlu sayılıyor. bu  yüzden; Beyaz Rusya da yaşayan Türkler; ne şekilde nasıl karşımda ki kişiyi sinirlendirerek; provoke etmek (kişinin kendisi vuramadığı için) burada ki hedef karşı tarafın ceza almasını sağlamaktır. Belarusta yaşamak zorunda olduğu için yaşayan da var; yaşamak istediği için yaşayan Türklerde var.

kendisinden başka rusça kursu düzenleyen herkes adını soy adını fotoğrafını çekinmeden açıklamaktadır. hakkında bu şekilde konuşulduğunda kendisinin cevabı aynı işi yapan biri olduğu için öyle konuşuyor yanıtını vermektedir. bizi aramak isteyenlere ispatlı olarak ifade edilecektir.