Murat Bayraktar

Murat Bayraktar

MURAT BAYRAKTAR hakkında

T.C ‘de 5 farklı bankadan kredi çekip; ortadan kaybolduğu gerekçesi ile; banka avukatları tarafıma ulaşmıştır. minsk eğitim site isim benzerliği olduğundan

(com) ve (com.tr) (uzantı farklı) kendi sitesinde adını soy adını yazamamakta; Turkcell hat bilgisi gizli bulunmakta; domain kayıt bilgileri gizli bulunmaktadır.

Beyaz Rusya T.C ile arasında suçluları geri iade vermeme kuralı olduğu için; kendisi Beyaz Rusya’da yaşamaktadır. Öğrenci ve Veliler 90 534 728 99 99 nolu numaradan arayabilir.tarafımızca ispatlanır. avukatlar ve bankalar benim tarafımca her konuda bilgilendirilmiştir; kendisinin Beyaz Rusya da yaşadığını da öğrenmişlerdir.

kendi sitesinde fotoğrafını paylaşamaması da bu yüzden. neden diye soranlara fotoğraf çektirmeyi sevmiyorum demektedir.

Kendisi bu sebepten ötürü Türkiye ye giriş yapamamaktadır. kredi borcundan ötürü; T.C de hakkında yakalama kararı çıkartılmıştır. iftira atıyor diye konuştuğu kişilere tarafımızca doğru olduğu ispatlanacaktır. T.C ye giriş yaptığı takdirde 1 kez daha yurt dışına çıkış yapmaya hakkı olmadığı için gelememektedir.

Murat Bayraktar ile geçen sene Beyaz Rusya Cumhuriyetinde Mahkemeye verdim; şikayetçi de olduk.

Beyaz Rusya’da Cumhuriyetinde küfür etmek ve tehdit etmek serbest. hükümet ceza vermiyor. Ülkede vurmak suç sayılıyor. amaç provoke etmek (kişinin kendisi vuramadığı için) burada ki hedef karşı tarafın ceza almasını sağlamaktır. Beyaz Rusya’da yaşamak zorunda olduğu için yaşayan da var; yaşamak istediği için yaşayan Türklerde var.

kendisinden başka rusça kursu düzenleyen herkes adını soy adını fotoğrafını çekinmeden açıklamaktadır. hakkında bu şekilde konuşulduğunda kendisinin cevabı aynı işi yapan biri olduğu için öyle konuşuyor yanıtını vermektedir. bizi aramak isteyenlere ispatlı olarak ifade edilecektir.

Administrator

Minsk Rusça Kursu

Leave a comment