Minsk Eğitim

Minsk Eğitim

                                                                                                                   

  MİNSK EĞİTİM

 

Günümüzün ilerleyen teknoloji olanakları ve değişen yaşam standartları her geçen gün bilginin daha önemli bir hale gelerek hayatın her alanında kullanılmasına yol açmaktadır. Bilgi toplumlarına olan talebin artması ve bilginin her geçen gün daha fazla değer kazanması, bireylerin kişisel gelişimlerinde tercihlerini de etkilemektedir. 

İstanbul Aydın Üniversitesi. Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa AYDIN  & Company SEVİNDİK Yönetim Kurulu Başkanı Ogün SEVİNDİK


 

Öğrencilere sunduğu seçenekler açısından bakıldığında, MİNSK EĞİTİM olanakları oldukça geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Yabancı dil eğitimlerinden üniversite eğitimlerine kadar donanımlı bir eğitim hizmeti verilmektedir. Her yıl Türkiye’den binlerce öğrenci farklı alanlardaki eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve daha donanımlı bireylere dönüşmek için Beyaz Rusya’da bulunan eğitim kurumlarına başvurmaktadırlar.

Minsk’te öğrencilere sunulan farklı eğitim seçenekleri ile bireyler kendileri için en uygun eğitime sahip olabilir ve kariyerlerini istedikleri gibi şekillendirebilirler:

Yabancı Dil Eğitimi:

Türkiye’de oldukça önemli yabancı dillerden birisi olan Rusça, Minsk’te konuşulan ana dildir ve eğitim kurumlarında Rusça eğitim verilmektedir. Yabancı dilini geliştirmek ve ana dil seviyesinde Rusça bilgisine sahip olmak için Minsk yabancı dil kursları ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet sunuyor. Farklı kur seviyelerine göre ayrılan az kişilik öğrenci grupları ve eğitmenle birebir iletişim imkanlarının sunulduğu Rusça kurslarında yabancı dilinizi istediğiniz seviyeye getirerek daha donanımlı ve aranan bir birey olabilirsiniz.

Üniversite ve Kariyer Eğitimleri:

Minsk Üniversiteleri Avrupa standartlarında sundukları eğitimler ile öğrencilerin istedikleri meslek gruplarında donanımlı bir birey olarak hayata atılmalarına yardımcı olmaktadır. Sınavsız girişin mümkün olduğu Minsk üniversiteleri, uluslararası platformda da diploma denkliğine sahiptir ve bu üniversitelerden mezun olan bireyler dünyanın her noktasında iş bulma şansını elde eder. Pratik bilginin yanı sıra uygulamalı eğitime de büyük önem veren üniversitelerde öğrenciler, hayata atılmadan önce hem mesleki bilgiye hem de yabancı dil bilgisine donanımlı bir şekilde sahip olurlar.

Minsk’te eğitime giden öğrenciler için konaklamadan sosyal yaşama kadar birçok seçenek bulunmaktadır ve öğrencilere her ihtiyaçlarının karşılandığı konforlu bir eğitim süreci sunulmaktadır. Günlük yaşam, eğitim ve diğer harcamalar, öğrencilerin ve ailelerin bütçelerine uygun seçeneklerde bulunmakta ve öğrenciler diledikleri seçenekler arasından tercihlerini yaparak istedikleri gibi bir öğrencilik geçirebilmektedirler.

Minsk Eğitim programı dersin başında, öğretmeniniz size etkin ve akıcı bir görüşmeyi sağlamanıza yardımcı olacak günün hedefini belirtir.

Minsk Eğitim dersleri boyunca örnek görüşmeleri dinler, anahtar kelimeleri ve ifadeleri öğrenir, diğer üniversite öğretim görevlileri ve sınıf arkadaşlarınızla görüşme pratikleri yapabilirsiniz.

Minsk Eğitim derslerinde çalışmalara aktif olarak katılarak ihtiyacınız olan Rusçayı öğrenir, böylelikle görüşmelerinizde başarılı olabilirsiniz.

Minsk Eğitim dersleri sonrasında yanında kaldığınız oda arkadaşınız ya da sınıf arkadaşlarınızdan biriyle derslerde öğrenmiş genel Rusça dil bilgisi kuralları bilgilerini ve iş görüşmesi yapmanız üzere size ev ödevleri verilecek.

Minsk Eğitim programlarına katılan öğrenciler; sınıfın dışında ki bu ekstra çaba, problemli olduğunuz alan üzerine çalışmanıza, anlayışınızın arttığını ve etkin biçimde, konu çerçevesinde Rusça konuşabildiğinizi fark ettikçe öz güven kazanmanıza yardımcı olacak.   

Minsk Eğitim ile Rusça Öğrenme Şekliniz

Minsk Eğitim programında ders başlamadan önce; Üniversite tarafınca sizlere takdim edilen kitaplar aracılığıyla o derste hangi konuların işleneceğine bakabilirsiniz. Bu adım; sizlere dersten önce derse hazırlanmanızı; konuyu ve bu konu hakkında neler bildiğinizi düşünmenizi sağlayacak.

Minsk Eğitim programında her dersin başında, öğretmeniniz size dersin amacını açıklayacak. Ders boyunca gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz durumlarla başa çıkacak şekilde özgün bir konu çerçevesinde Rusça dil becerilerini öğrenecek ve pratiğini yapacaksınız. Rusça pratik yaparak ve sınıf arkadaşlarınızla konuşarak bildiklerini pekiştirirsiniz. 

Minsk Eğitim derslerinde hata yapacağım diye üzülmeyin; öğretmenleriniz sizi düzeltmek için oradalar. Dersin sonunda öğretmeniniz amaçları tekrar gözden geçirecek, böylece ne kadar gelişim gösterdiğiniz anlayacaksınız.

Company SEVİNDİK

Beyaz Rusya Cumhuriyeti

 

 

Administrator

Minsk Rusça Kursu

Leave a comment