Hazırlık Programı

Hazırlık Programı Hazırlık Programı

 

Hazırlık Programı

 

Günümüzde iş hayatında hedeflenen başarıları elde etmek ve istenen kariyeri yakalamak için kaliteli bir eğitim almak gerekir. Kaliteli eğitim ile beraber yabancı dil bilmenin de önemi gün geçtikçe artıyor. Dünya genelinde en çok konuşulan dil olan İngilizceden sonra ikinci bir dil bilmek büyük avantajlar sağlıyor.

Birleşmiş Milletlerin resmi 6 dilinden biri olan Rusça, günümüzde en popüler diller arasında yer alır. Rusya’nın tüm dünya ülkelerinde etkin rol oynaması ve ticaret anlamında her ülke ile güçlü ilişkilerinin olması, Rusça bilmenin önemini artırmıştır. Ülkemizde de Rusya ile ciddi ticari ilişkiler yürütülmektedir. Buna bağlı olarak artık firmalar İngilizce dışında Rusça dil bilen personeller istihdam etmek istiyorlar.Sizler de kendinizi geliştirmek ve hayalini kurduğunuz meslekte en üst noktalara gelebilmek için Belarus’ta hazırlık programı kapsamında dil eğitimi alabilirsiniz. Rusçayı anadili olarak konuşan eğitmenlerden alacağınız Rusça dil eğitimi ile kariyerinize şimdiden yön verebilirsiniz.

En Köklü Üniversitelerde Eğitim Fırsatı

Beyaz Rusya’da denilen Belarus’ta resmi dil Rusçadır. Ülkede eğitime çok büyük önem verildiği için bütün şehirlerinde köklü ve kaliteli üniversiteleri eğitim vermektedir. Sizlerde bu üniversitelerde eğitim almak istiyorsanız, yeterli seviyede Rusça bildiğinizi göstermeniz gerekir. 

Türkiye’de de bazı üniversitelerde yabancı dil hazırlık eğitimi verilmektedir. Belarus’ta da Rusça dilini en iyi şekilde öğrenebilmeniz için Rusça hazırlık programına katılmanız gerekir. Ancak program öncesinde düzenlenen sınavda başarılı olursanız direkt olarak üniversite eğitimine başlayabilirsiniz. Başarılı olamazsanız 1 akademik dönemi kapsayacak şekilde hazırlık eğitimi alırsınız.

Sınav Derdi Olmadan İstediğiniz Bölümde Okuyabilirsiniz

Belarus’ta üniversite eğitimi almanız için herhangi bir sınava girmenize gerek yoktur. Türkiye’de lise mezunu olmanız yeterli görülmektedir. Ancak eğitimler Rusça verildiği için ve verilen eğitimleri tam olarak kavrayabilmeniz için Rusça hazırlık programına katılmanız zorunlu tutulmuştur.

Rusçayı anadiliniz gibi öğrenebilmeniz için kapsamlı bir hazırlık eğitimi verilir. Bu eğitim sonrasında yeterlilik sınavı düzenlenir ve başarılı olduğunuz zaman tüm dünyada geçerli olan sertifika verilir. Son derece eğlenceli geçen hazırlık programı ile kaliteli bir Rusça dil eğitimi almış olursunuz. Rus asıllı eğitmenlerden alacağınız eğitimler kaliteli olmakla beraber son derece ekonomiktir. Deneyimli danışmanlar ile hizmet veren kurumumuz ile iletişime geçerek gereken tüm bilgileri alabilirsiniz.

Administrator

Minsk Rusça Kursu