Hakkımızda

Minsk Eğitim Resmi Sitesi

www.minskegitim.com.tr

MİNSK EĞİTİM alan adı COMPANY SEVİNDİK tarafınca T.C’de MARKA TESCİLİ yaptırılmıştır. Minsk Eğitim Company SEVİNDİK Markasıdır.

 

Oya SEVİNDİK  – Gülmüra SÜLEYMANOVA                                                                                                                                                                                                                                    Ogün SEVİNDİK

 

Hızla gelişen Rus ekonomisinin ülkemize olan yansımalarında Rusça öğrenerek iletişim sorununu ortadan kaldırmak isteyen tüm adaylar adına en kaliteli şekilde Rusça Kursu eğitiminin alınmasını sağlamaktır. Özellikle öğrencilerin Rusça öğrenmede ilk tercihi olan Minsk Rusça Kursu; Rusçayı kısa sürede öğrenerek gerek iş yaşamında gerekse turistik alanlarda Rusça anlaşmayı kolaylaştıran kaliteli ve güvenilir bir dil kursudur

Belarus Devlet Pedagoloji Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisiyiz.

Üniversite; Beyaz Rusya başkent Minsk şehrinin en merkezi yerinde; T.C Minsk Büyük elçiliğe yürüme mesafesinde hizmet vermektedir.      

Slav dilleri içerisinde en yaygın olanı Rusça; Rusya ve Beyaz Rusya ile ticari ilişkilerin arttığı bir dönemde hem özel hem de kamu sektörü için çalışacak olan bireylerde aranan niteliklerden biri haline gelmiştir. ihtiyaç duyabileceğiniz tüm durumlarda size yardımcı olacak kullanımı kolay; pratik cümleler ve günlük diyaloglarla kullanacağınız konuşma kalıplarıyla Rusçayı öğrenmek istiyorsanız sizin için en doğru adres biziz.

Yurt dışında alacağınız eğitimin hayatınızın geri kalanında yaratacağı değişikliği ve size katacaklarını göz önünde bulundurursak bu konuda vereceğiniz kararların çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak ve bu konuda uzman kişilerden yardım almanızın size sağlayacağı faydaları iyi analiz etmenizi öneririz.

Misyonumuz

Biz Kimiz? Biz Minsk Eğitim olarak size küçük çapta ücretlerle büyük çapta yeni kapılar ve ufuklar açan bir dil okuluyuz.

Rusçanın yolu bizden geçiyor. Eğitim ve iş dünyasında başarı basamaklarını kısa sürede tırmanmak isteyenler için biz buradayız.

Bugüne kadar nasıl ve neler yaptık? Bizimle yola çıkarsanız kazanacaklarınız bilindik kalıpların dışına çıkacak.

Minsk Rusça Kursu tarafından hazırlanan dil bilgisi rehberini kullanarak kendi cümlelerini kuracaksınız.

Seyahatlerinizde size yardımcı olacak geniş bir ajanda sunuyoruz. Kapsamlı menü okuma bilgi rehberiyle farklı lezzetler deneyecek farklı kültürlerle tanışarak bakış açınızı değiştireceksiniz.

Alanında uzman eğitimcilerimiz ve kolay telaffuz rehberi sayesinde ilk defa duyduğunuz kelimeleri doğru söyleyeceksiniz.

En önemlisi de gördüğünüz; duyduğunuz kelimeleri anlayacaksınız.

Kariyerini üst basamaklara taşımak isteyenler profesyonel danışmanlarla kendilerine bir hedef haritası oluşturacak ve kısa sürede bekledikleri noktaya ulaşacaklar. 

Ailemize katıldığınız takdirde eğitim sürenizi siz belirleyecek ve az sayıdaki sınıflarda ana dilleri Rusça olan eğitmenlerden birebir ders alacaksınız. Kaliteli zaman ve karşılıklı güven bizim ana politikamızdır.

Yurt dışı eğitim danışmanlığı programları ile sizlere Rusçayı Ukrayna; Beyaz Rusya; Rusya gibi ülkelerde ana dilde sürekli diyalog halinde bulunarak öğrenme fırsatı veriyoruz. Ayrıca yurt dışı eğitimlerinde; kalacağınız yurt; kurs süresi; sağlık sigortası; karşılama gibi tüm durumların tarafımızdan sağlandığını belirtmekten onur duyarız. 

Vizyonumuz

Bugüne kadar yaptıklarımızı ve temel prensiplerimizi sıraladık. Peki gelecekte kendimizi nerede görüyoruz?

Başarıya ulaşmanızda sizin en büyük destekçiniz olmayı ve size kurs süresince binlerce gerekli kelime ve cümle kalıplarını bir araya getirerek sunmayı hedefliyoruz.

Resmi anlaşmalı olduğumuz Rusça eğitim veren Üniversiteler ile iş birliği yapıyor; böylece geleceğinizi birlikte inşa etmek istiyoruz.

Minsk Eğitim ile; sizlere Beyaz Rusya başkenti olan Minskde yani Rusçanın ana vatanında Rusçayı üst düzey standartlarda öğretiyor bu dili öğrenebilmeniz adına size uygun ücret standartlarında hazırlanmış eğitim paketleri sunuyoruz. 

Yurt dışında Eğitim ve Kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşacağınız iyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Company SEVİNDİK

Beyaz Rusya Cumhuriyeti