Belarus’ta Rusça Kursu

Belarus’ta Rusça Kursu

 

Belarus’ta Rusça Kursu

 

Günümüz koşullarında olmazsa olmazlardan biri de yabancı dil bilmektir. Her alanda rekabetin artması nedeni ile ikinci hatta üçüncü bir dil bilmek önemlidir. Dünya genelinde İngilizceden sonra en çok konuşulan dil Rusçadır. Birleşmiş Milletlerin resmi 6 dili arasında yer alan Rusçayı bilmek en önemli ayrıcalıklardan biridir.

Türkiye ve Rusya arasındaki ekonomik ilişkiler her geçen gün gelişiyor. Bu da ülkemizde Rusça dil bilen personel ihtiyacını doğurmaktadır. Kariyerinizi şimdiden güçlü bir şekilde planlamak istiyorsanız, Belarus’ta Rusça Kursu almanızı öneriyoruz. Yabancı bir dilin en iyi şekilde öğrenilebilmesi için o dilin konuşulduğu ülkede eğitim almak önemlidir. Bunun bilincinde olarak siz değerli öğrencilerimize en uygun koşulları sunuyoruz. Bizi arayabilir ve Rusça kurs programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rusçayı Yerinde Öğrenin

Rusça dilinin önemi artık herkes tarafından biliniyor. İngilizce bir zorunluluk haline gelmişken, Rusça büyük bir ayrıcalık kazandırmaktadır. Tüm dünyada konuşulan bir dil olması ve özellikle ülkemizde Rusça dil bilen personel ihtiyacının artması, Rusça dil eğitimlerine olan talebi artırmaktadır.

Ciddi bir lisan haline gelen Rusçayı yerinde öğrenmek çok daha avantajlıdır. Belarus yani Beyaz Rusya’nın ana dili Rusçadır. Rusçayı ana dili olarak konuşan eğitmenlerden alınan eğitim ile Rusçanın bütün önemli ayrıntılarını ve aksanını öğrenebilirsiniz. Ülkede herkes Rusça konuştuğu için pratik yapma şansınız da yüksektir.

Kariyerinizi Şimdiden Garantiye Alın

Yabancı dil bilmek, kariyeriniz için çok büyük bir artıdır. Özellikle popüler dillerden biri olan Rusçayı öğrenerek kariyer basamaklarını daha hızlı çıkabilirsiniz. Belarus’ta Rusça dil eğitimi alabilmek için herhangi bir şart yoktur.

Herkesin Rusça konuştuğu bir ülkede en uygun fiyatlar ile Rusçayı öğrenmenizi sağlıyoruz. Yaş ve meslek ayrımı yapılmaksızın herkesin katılabileceği Rusça kurs programları öncesinde konaklama ve seyahat rezervasyonlarınız sizin yerinize danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Siz yalnızca eğitime katılmaya karar verin ve gerisini bize bırakın.

Tamamen deneyimli bir ekip ile sizlere danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Tamamen sizin isteklerinize uygun olarak tasarlanan programlar kapsamında aylık ya da yıllık olarak Rusça kursuna katılabilirsiniz. Hedeflerinize kısa yoldan ulaşmak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Company SEVİNDİK

Beyaz Rusya Cumhuriyeti

 

 

Administrator

Minsk Rusça Kursu