Belarus Üniversite Yurtları

Belarus Üniversite Yurtları Belarus Üniversite Yurtları

 

Belarus Üniversite Yurtları

Sınavsız yurt dışı eğitiminde en çok tercih edilen ülkelerden olan Belarus, Rusçayı yerinde öğrenmek isteyenlerin tercihi olarak ilk sırada yer alıyor. Başkent Minsk, on binlerce öğrencinin eğitim aldığı bir şehir olup, 30’u aşkın üniversite ve eğitim kurumuna, üniversite yurtlarına ev sahipliği yapıyor.

Minsk Eğitim olarak öğrencilere minimum maliyetle maksimum eğitim fırsatı sunan firmamız, Beyaz Rusya’da Rusçayı en hızlı ve en doğru şekilde öğrenmeniz için hayatınızın fırsatını farklı eğitim paketleri ile sunuyor. Eğitim dili Rusça olan Belarus üniversitelerinde eğitim almanın popüler olduğu günümüzde, Belarus Üniversite Yurtları için konaklama hizmetini en ekonomik fiyatlarla almak istiyorsanız firmamızın deneyimli personeli ile hemen irtibata geçin.

Belarus Üniversite Yurtları Konaklama Hizmeti

Belarus’ta eğitim almak istenen programı seçtikten ve kayıt yaptırdıktan sonra en önemli konu konaklamadır. Company SEVİNDİK olarak Rusçayı kısa sürede öğreneceğiniz güvenilir dil kursları yanında, Belarus üniversite yurtlarında konaklamayı kapsayan eğitim paketlerini en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Gerek özel gerekse kamu sektöründe Rusçayı iyi bilen biri olarak kariyer yapmak ve en kaliteli eğitimi en hesaplı fiyatlarla almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Belarus’ta Bulunan Üniversite Yurtları

Belarus’ta bulunan üniversite yurtları içerisinde, üç adet yurdu ile Minsk Devlet Dil Üniversitesi ilk sırada yer alır. Maşerova’da ve Derjenskogo bulvarında yer alan yurtlarda bir ve iki kişilik blok şeklinde odalar bulunmaktadır. En fazla beş öğrencinin kalabildiği odalarda mutfak, banyo, tuvalet, çalışma masası, elbise dolabı ve komodin yer alır. Yurt içerisinde yemekhane, çamaşırhane, spor salonu, konferans salonu ve çalışma odaları bulunur.

Minsk Yenilik Üniversitesi Yurtları iki adettir. 2, 3 ve 4 kişilik odalarda ücretsiz wifi internet, şifreli kişisel kasa, elbise dolabı ve çalışma masası yer alır. Yurt içerisinde ücretsiz çamaşırhane, ortak kullanım mutfak araç gereçleri, spor salonu ve yine ortak kullanım banyo ve tuvaletler bulunmaktadır.

Minsk’te ev kiralama maliyetlerine göre çok daha ekonomik olan üniversite yurtları, öğrencilerin her ihtiyacının düşünüldüğü konaklama merkezleri olarak popülerdir. Belarus’ta eğitim alırken üniversite yurtlarından faydalanmak ve konaklama sorunu yaşamaksızın kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız 7/24 bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Administrator

Minsk Rusça Kursu