Belarus Ulaşım

Belarus Ulaşım

 

Belarus Ulaşım

 

Bir ucundan diğer ucuna kadar kara ve demir yolu ile birbirine bağlanan Belarus şehirleri, komşu ülkelerin demir yollarıyla birleşerek özellikle bölgede yaşayan, çalışan veya eğitim gören yabancılara pek çok farklı imkan sunar. Belarus ulaşım imkanlarının son derece ucuz olması ve metrodan otobüse, dolmuştan troleybüse kadar çeşitli seçeneklerin sunulması günlük yaşamın son derece kolay olmasını sağlar.

Öğrencilere Sunulan Özel Çözümler

Özellikle öğrenciler için sunulan ekonomik seçenekler sayesinde aylık abonman kartları alınarak ders olmayan günler ya da tatil dönemlerinde yeni kültürlerin keşfedilmesi söz konusu olabilir. Taksi fiyatlarının da son derece uygun olduğu göz önünde tutulduğu zaman ülkeyi gezmek, dil kullanımını geliştirmek ve kültürel geziler planlamak son derece cazip bir hale gelir.

Tipik bir Rus şehri görünümünde olan Belarus, geniş ve uzun sokaklarıyla misafir ettiği kişilerde yürüme isteği uyandırır. Hizmetlerimizden yararlanarak hem eğitim hem de kariyer hayatında yeni planlamalar yapanlar bu şehirde sadece yaşamakla kalmaz hayatın keyfini de çıkaracak fırsatı yakalar.

Belarus’un en büyük şehir olan Minsk Havalimanı şehre sadece 42 km uzaklıktadır. Otobüs ve minibüsler yardımıyla şehir merkezine kolay, hızlı, ekonomik ve konforlu bir yolculuk yapılabilir. Dümdüz bir ova görüntüsünde olan şehirde yaşamak da gezmek de son derece rahattır. Dünyanın en güvenilir ülkeleri arasında yer alan Belarus’da sunduğumuz kişiye özel eğitim imkanlarından yararlanarak bir dünya insanı olduğunuzu önce kendinize daha sonra da çevrenizdekilere kanıtlayabilirsiniz.

Sovyet Etkisinde Kalan Düzenli Toplu Ulaşım İmkanları

Düzenli sokak ve caddelere sahip olan bölgede, toplu ulaşım imkanları son derece gelişmiştir. Mutlaka görülmesi gereken tarihi mekanları ve doğal güzellikleri aldığınız eğitimden fırsat buldukça gezebilir ve bu sayede dil becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Tüm şehri gezme imkanı sunan 25 duraklık metro ağı sayesinde tek kullanımlık, 10 günlük ve 1 aylık abonmanlar alarak sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar güvenli ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz. 170’i aşkın otobüs durağı, 53 troleybüs hattı ve 145 tramvay durağı sayesinde şehirde görülmemiş yer ve keşfedilmemiş mekan bırakmadan kent içinde istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Company SEVİNDİK

Beyaz Rusya Cumhuriyeti

 

 

 

 

 

Administrator

Minsk Rusça Kursu