Belarus Eğitim

 

Belarus Eğitim

 

Dünya’daki üç büyük dilden biri olan ve Birleşmiş Milletlerin 6 resmi dili arasında yer alan Rusça, dünya genelinde ortalama 280 milyon kişi tarafından konuşulan evrensel dillerden biridir. Rus ekonomisinin hızla gelişmesi ve Türkiye’nin de aralarında olduğu ülkeler ile ticari ve kültürel ilişkilerin artması, Rusça dilini öğrenmeyi bir zorunluluk haline getirmiştir.

Company SEVİNDİK  iSTANBUL – KADIKÖY 

 

Ülkemizde eğitime verilen önemi görüyoruz ve kendini geliştirmek isteyen öğrencilere Belarus Eğitim programlarımız ile yardımcı oluyoruz. İngilizceden sonra en çok tercih edilen ikinci dil olan Rusçayı yerinde öğretmek amacı ile kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Belarus Eğitim İle Kariyerinizi Şimdiden Belirleyin

Ülkemizde Rusya ile ticari ilişkilerin yüksek olması ve birçok firmanın Rusya’daki firmalar ile çalışması, Rusça bilen personel ihtiyacını doğurmuştur. Bu ilişkilerin her geçen gün daha da ilerlemesi, Rusça bilen kişilere olan ihtiyacın artmasına neden olacaktır. Bunun bilincinde olarak sizlere şimdiden kariyerinizi garanti altına almanızı öneriyoruz. Rusçanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerden biri de Belarus yani Beyaz Rusya’dır. Dünya’nın en güvenilir ülkelerinden biri olan Belarus’ta okuryazar oranı % 99 civarındadır. Bu da eğitime verilen önemin bir göstergesidir.

Ortalama 40 üniversite bulunan Belarus’a yabancı öğrencilerin büyük ilgisi vardır. Hem eğitim ücretinin uygun olması hem de kaliteli eğitim anlayışı nedeni ile Belarus’ta eğitim almak isteyen kişi sayısı artmaktadır. Sizlerde bu kişiler arasına girmek ve eğitim seviyenizi artırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hem Eğitim Hem Kariyer

Belarus’ta hem eğitim programlarına dâhil olabilir hem de kariyerinizi şekillendirebilirsiniz. Teorik olarak verilen Rusça eğitiminin dışında uygulamalı beceriler de kazandırılmaktadır. Ezber sistemine karşı olan Belarus’ta eleştirel düşünmenizi sağlayan ve objektif bakış açınızı geliştiren eğitimler sizleri bekliyor.

Ana dili Rusça olan Belarus’un özellikle Minsk şehrinde Rusçayı en iyi şekilde öğrenebileceksiniz. Etrafınızdaki herkesin Rusça konuşuyor olması, pratik yapmanızı ve Rusça aksanını en iyi şekilde öğrenmenizi sağlayacak. Belarus’ta düzenlediğimiz eğitim programlarımız kapsamında, siz daha Belarus’a gitmeden uçuş ve konaklama işlemlerinizi sizin adınıza biz planlıyoruz. Kendinizi geliştirmek ve yetkinliklerinizi artırarak Türkiye’de en çok aranan personel olmak istiyorsanız, Belarus’ta eğitim programlarımız tam sizlere göre.

Belarus Eğitim programı almak istiyorsunuz. Ayrıca bir kariyer istiyorsunuz. Beyaz Rusya’da her ikisine de sahip olabilirsiniz.

Belarus Eğitim programı ile Yoğun bir teorik Rusça temelin yanı sıra uygulamalı beceriler de elde edeceksiniz.

Belarus Eğitim sistemi; ezbere dayalı olmayan, eleştirel düşünmeyi, liderlik özelliklerini ve objektif bakış açılarını geliştirme olanağı bulacakları bir eğitim sistemidir.

Belarus Eğitim sisteminin yüksek kalitesi tüm dünyada kabul görmektedir.

Belarus Eğitim programlarının en yüksek standartlarda uygulandığından emin olunması için, düzenli olarak teftiş edilmektedir.

Belarus Eğitim süreniz boyunca ve tam zamanlı akademik programlarımızdan mezun olduktan sonra başta Türkiye olmak üzere bir çok ülkede rahatlıkla iş bulup çalışabilirsiniz.

Belarus Eğitim programı içeriği kalabalık olmayan sınıflarda ve sektörlerinde deneyim sahibi profesyoneller tarafından uygulamalı eğitim olanağı sunmaktadır.

Belarus Eğitim programlarında öğrenciler sadece öğretmenlerinden değil, aynı zamanda sınıf ortamındaki arkadaşlarından da bir şeyler öğrenirler.

Belarus Eğitim programları için açılan sınıflar her öğrenciye eleştirel düşünmesi için cesaret veren, işbirliğine dayalı ortamlar sunar.

Belarus Eğitim programı ile girişimcilik adına ihtiyaç duyacağınız bütün araçlar ve destekler sizlerin hizmetine sunulmuş olacak.

Belarus Eğitim programını tamamladığınızda iş arayışı içerisine girdiğinizde sizlerle görüşme yapacak olan şirketlerin insan kaynakları departmanları çalışanlarının gözlerinde donanımlı bir aday olarak gözükeceksiniz.

Belarus Eğitim programları sayesinde Uygulamalı araştırmalara katılma, alanında uzman akademisyenlerle ve yönetici iş ortakları ile gerçek problemlere gerçek çözümler bulma ve bu yönde çalışmalara katkı sağlama fırsatını yakalayacaksınız.

Company SEVİNDİK

Beyaz Rusya Cumhuriyeti